Financování a pojištění nemovitosti

Potřebujete nejvýhodnější financování nemovitosti nebo výhodné pojištění?

Chci nejlepší financování

Nemáte dostatek vlastních finančních prostředků? Nová legislativa ohledně výše vlastních financí vám komplikuje nákup nemovitosti? Hledáte nejvýhodnější financování nového bydlení? Bydlení s Jakubem pro vás najde vždy vhodné řešení. V týmu máme skvělé finanční poradce, kteří pro vás analyzují nabídky všech bankovních institucí v ČR. Zajistíme vám nadstandartní podmínky a společně vybereme ten nejvýhodnější produkt.

Zajistíme pro vás hypotéku, úvěr ze stavebního spoření, americkou hypotéku nebo refinancujeme váš stávající úvěr s lepšími podmínkami. Proč si vybrat naše financování? Nezávisle srovnáme finanční produkty na trhu, zajistíme zvýhodněné úrokové sazby i nejvýhodnější podmínky na trhu, rychlý a efektivní proces čerpání finančních prostředků a řadu dalších výhod. 

Chci výhodné pojištění

Hledáte výhodné pojištění nejen vaší nemovitosti? Zajistíme pro vás nezávislé srovnání produktů všech pojišťoven na trhu, které jsme schopni díky individuální analýze nastavit dle vašich současných potřeb, přání a priorit. Společně vybereme vhodný produkt, který zajistí nejvyšší krytí případných pojistných událostí. Nezávisle srovnáme všechny produkty pojišťoven na trhu, díky individuální analýze produktů nastavíme dle vašich současných potřeb, zajistíme nejvýhodnější podmínky na trhu a společně eliminujeme rizika správnou volbou produktu.