Prezentace bytu vydělá i statisíce

26.09.2019

Myslíte, že prezentace bytu není důležitá? Stačí pár fotek na mobil a jde se prodávat! Tvrdí vám někdo, že všichni realitní makléři k prodeji vaší nemovitosti přistupují stejně? Na následujících fotografiích se můžete srovnat rozdíl v přístupu makléřů k přípravě bytu na prodej. 

Na fotografii nahoře je byt v původním stavu s pozůstatky nábytku, jak je prodávající v bytě zanechal. Fotografie pořízené mobilem v běžných světelných podmínkách. Dole je byt připravený k focení v naší režii. Pokoje jsme vymalovali a zařizovací prvky jsme rozmístili, aby pokoj byl útulný. Okna dostala záclony a nasvícení pokoje i pořízení fotografií zajišťoval profesionální fotograf. Dojem z pokoje je zcela odlišný a byt působí zabydleným a útulným dojmem. 

A výsledek? Byt, který jsme do nabídky přebrali jako neprodejný. Díky naší pečlivé přípravě prezentace bytu, jsme byt prodali během 24 hodin s prodejní cenou o 300.000 Kč vyšší než byla původní prodejní cena. Pečlivá příprava a profesionální prezentace má při prodeji nemovitosti smysl. Spolupracujte s profesionály.