Jmenuji se Jakub Dujíček.

Primárně se zaměřuji na prodej a pronájem nemovitostí v Otrokovicích a blízkém okolí (Zlín, Kroměříž, Uherské Hradiště). Důvod je prostý. Znám to tady. Pro dobrou práci je to hlavní předpoklad.  Neprodává se totiž jen samotná nemovitost, ale i lokalita. Specializace na menší oblast mi dává obrovský závazek vůči Vám, městu apod. Nemůžu si dovolit špatnou reklamu, a proto je pro mě, Vaše spokojenost, to nejdůležitější.

Vždy se dá prodat nebo koupit dobře, špatně nebo SKVĚLE. Aby se podařil skvělý prodej je potřeba SKVĚLE znát danou lokalitu.

V mé nabídce najdete nemovitosti z celé ČR.

Síť realitních kanceláří RE/MAX mi dává možnost realizovat prodeje kdekoliv v ČR i v zahraničí. V takovém případě se na zakázce může podílet i prověřený makléř RE/MAX z dané lokality.

Mé kroky k realitnímu makléři:

Před 12 lety jsem začal pracovat jako instalatér v rodinné firmě. Později jsem se zaměřil na obchod s koupelnovým a kuchyňským vybavením. Znám, a můžu tedy i doporučit, spousty skvělých řemeslníků napříč všemi obory stavebnictví včetně specializovaných obchodů, interiérových studií apod.

Realitní obor mě táhl již tehdy, nicméně jsem si moc dobře nedokázal představit fungování v tomto odvětví. Nebyl jsem ještě dostatečně přesvědčený. Nastoupil jsem tedy do telekomunikací na pozici obchodního zástupce pro firemní klientelu. Bylo to skvělých 8 let napříč operátory v ČR – mohu Vám tedy poradit i opravdu kvalitní telekomunikační řešení… :).

V poslední době jsem se setkával se stále více lidmi, kteří chtěli koupit nebo prodat nemovitost a neměli se na koho osobně obrátit. Realitní obor je v ČR stále ještě v rozvoji. Důvodem je spousta neodborných (necertifikovaných) realitních makléřů. Regulace by měla dojít během pár měsíců, kdy se zavedou povinné certifikace makléřů. V RE/MAX je každý makléř certifikovaný již nyní a certifikace musí každoročně obhajovat.

Chci se stát expertem ve Zlínském kraji. Jelikož si ale uvědomuji, že nejsem dokonalý a neumím vše, tak jsem hledal vhodného partnera a oporu do začátku. Systém vzdělání, podpora ostatních úspěšných makléřů, možnost certifikace a bezpečnost pro zákazníka. To byly hlavní věci, které jsem hledal. Po jednoduché analýze mě vyšla nejlépe síť RE/MAX. Kanceláře RE/MAX mají svá hodnocení a dlouhodobě nejlepší kanceláří na Moravě byla RE/MAX Pro, kde jsem se domluvil na otevření kontaktního místa v Otrokovicích.

Mé základní pravidla, bez kterých to dlouhodobě nejde:

  1. Vždy Vás zastoupíme pod smlouvou. Je to Vaše ochrana majetku a pro mě jistota, že práci mohu dělat na 110 %.
  2. Vždy zastupuji pouze jednu stranu a to tu, která mě platí!
  3. Vždy vystupuji profesionálně a podle etického kodexu RE/MAX.
  4. Jste prodávající? Budu se snažit prodat za coi nejvíce to půjde…
  5. Jste kupující? Budu se Vám snažit najít a vyjednat nejlepší bydlení za nejlepší cenu.
  6. Poprodejní servis a Vaše spokojenost je pro mě nejdůležitější.

Narodilo se Vám dítě a už se komfortně nevejdete s celou rodinou do 2+1? Potřebujete větší byt? Jsem připraven Vám v jakékoliv životní situaci pomoci.

Kontaktujte mě pro nezávaznou osobní schůzku.

Doporučte mě svým známým a získejte finanční odměnu ve výši 10% z provize.

Těším se na případnou spolupráci.