O Jakubovi

V dnešní době prodáte prakticky cokoliv. Jde o to jak a za kolik! Platí to i o nemovitostech. Svou nemovitost můžete prodat špatně, dobře či dokonce skvěle. Špatně prodat umí asi opravdu každý. Dobře prodat nemovitost umí hodně šikovný majitel napřímo nebo velká část realitních makléřů. Skvěle prodat dokáže minimum majitelů a sotva pětina makléřů. 

Já osobně se díky svým výsledkům odvažuji řadit mezi 20 % nejlepších realitních makléřů, kteří vaši nemovitost prodají za nejlepších možných podmínek, rychle a bez rizika. A proč tomu tak je? Nesnažím se vše umět, všemu rozumět a vše vědět. A už vůbec se nesnažím předstírat, že vše umím, vím a dokážu. Nemám právní vzdělání, nejsem finanční expert, ani zedník, malíř nebo stěhovák. Jsem obchodník! A za svou 12letou praxi jsem si vybudoval kolem sebe profesionální tým, který je vždy připraven vyřešit jakoukoliv záležitost spojenou s prodejem vaší nemovistosti. Můj tým je tvořený speciality na svůj obor.

Nejdůležitější jste pro mě jste vy, vaše potřeby a bezpečnost celého obchodu. Spousta klientů naše služby hodnotí SKVĚLE, a proto můžu říci, že prodáváme SKVĚLE. Podívejte se na naše reference. 

A kolik naše služby stojí? Výše provize se stanovuje vždy individuálně. V průměru jde o 5 % z prodejní ceny nemovitosti - to také zaručuje, že se snažím prodat vždy za co nejvyšší cenu. Průměrně prodávám nemovitosti za cenu o 8 % vyšší, než je tržní hodnota nemovitosti, což znamená, že vám přinesu průměrně o 3 % vyšší zisk z prodeje a bez starostí. Vyzkoušejte to! Nic neriskujete. 

Úzce spolupracuji s právníkem, finančním poradcem, marketingovým specialistou i profesionálním fotografem. V našem týmu nechybí daňový poradce, ale také ověření a spolehlivý řemeslníci, stěhováci a spousta dalších klíčových lidí, kteří tvoří celek perfektně fungujícího soukolí, které pracuje pro vaši spokojenost. Celý tým řídí naše asistentka a koordinátorka. Žádný problém pro nás není neřešitelný. 

Prodej nemovitosti je velmi individuální proces, kdy se vždy snažím konkrétnímu klientovi navrhnout řešení pro jeho aktuální situaci. V průběhu prodeje jsem hlavním koordinátorem celé zakázky, od prvotní konzultace až po předání klíčů novému majiteli. Máte tak jeden kontakt a přebírám na sebe veškerou odpovědnost za prodej. Dostáváte ode mě ucelené informace o průběhu prodeje, eliminuji vaše povinnosti a tím zrychlujeme celý proces prodeje vaší nemovitosti.