Prodej bytu 3+1, Kvasice - rezervace

Prodej bytu 3+1 o rozloze 87 m², Kvasice

Máte rodinu a hledáte vkusně rekonstruovaný byt? Je pro Vás důležitý klid a přitom byste rádi bydleli kousek od měst Otrokovice, Kroměříž nebo Zlín? Chcete pro svého čtyřkolového miláčka garáž a to přímo v suterénu bytového domu? Nevadí Vám třetí patro bez výtahu? Uvítali byste v koupelně vanu i sprchový kout? Uvítali byste možnost mít vlastní zahrádku na společné zahradě za domem? Pokud je Vaším snem bydlet v bytě o podobných parametrech, tak mám pro Vás exkluzivní nabídku bytu 3+1 o podlahové ploše 87 m2 s balkonem do klidného vnitrobloku a samostatnou garáží přímo v suterénu bytového domu v klidné části obce Kvasice. 

Podlahová plocha bytu je 87m2. Byt má 3 samostatné pokoje, samostatnou kuchyni, samostatné WC a velmi dobře řešenou prostornou koupelnu, kde najdou potěšení jak příznivci koupání ve vaně tak i ve sprchovém koutě. V koupelně je zavěšen plynový kotel Vaillant, prostřednictvím kterého se vytápí celá bytová jednotka. 

Byt prošel celkovou rekonstrukcí. Byla vyměněna všechna okna za plastová a to i včetně balkonových dveří. Původní jádro bylo rozděleno na samostatné WC a koupelnu. V koupelně je i okno, kterým je zajištěn přívod denního světla a větrání. Součástí rekonstrukce jsou i nové rozvody elektriky, nové omítky, podlahy, dveře i zárubně a další. V kuchyni zůstala starší, ale velmi zachovalá kuchyňská linka se spotřebiči. Obývací pokoj byl obohacen o dřevěné posuvné dveře, které dotváří pocit otevřenosti a vzdušnosti celého bytu.

Další dva pokoje jsou nyní řešeny jako ložnice pokoj pro děti a jsou umístěny vedle koupelny. 

Dům je po částečném zateplení. Nová střecha včetně zateplení střechy.

Díky vlastnímu plynovému kotli a zateplení střechy se jedná o velmi úsporné bydlení.

Prohlídky tohoto bytu budou 4.11.2019 od 14:00 do 18:00.

Rezervaci prohlídky objednávejte telefonicky na čísle 601 601 802 popřípadě na e-mailu: jakub@bydlenisjakubem.cz


Cena:                            2.290.000 CZK za nemovitost

Modelová hypotéka:   splátka od 7.878 Kč/měsíc

Poznámka k ceně:       včetně právních služeb a provize

Upozornění:                 Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Dispozice/celková plocha: 3+1/87 m²