Prodej domu, Bánov - prodáno

Prodej rodinného domu 2x 3+1, 200 m² + pozemek 1600 m² Bánov u Uherského Brodu

Je Vaším snem bydlet v malebné vesnici na úpatí Bílých Karpat? Rádi byste bydleli s celou rodinou na jednom místě? Je pro Vás důležitá velká zahrada cca 1600 m²?

Nebo snad hledáte vhodnou investici, kde můžete udělat tři samostatné bytové jednotky? Pokud ano, tak mám pro Vás jedinečnou nabídku tohoto dvougenerečního rodinného domu.

Rodinný dům 2x 3+1:

Dům je dvoupodlažní, v původním stavu a je určen spíše k rekonstrukci podle vlastních předastav. Je v řadové zástavbě v klidné části obce. Do domu se vchází přes velký průjezd, který může sloužit jako garáž pro jedno auto. Z tohoto průjezdu je samostatné schodiště, které vede až na podkroví. Ze schodište je tedy vstup do dvou samostatných bytových jednotek, které jsou dispozičně řešeny jako 3+1 o velikosti cca 70m². Ve druhém patře je ze schodiště přístupná samostatná veranda, ze které je vstup na dvě zastřešené terasy. Jedna směrem do nádvoří a druhá do ulice. Půdní prostory jsou pochůzné, tudíž by se z nich dala udělat samostatná třetí bytová jednotka o velikosti cca 90m². Dům je částečně podsklepen. Ve sklepě se nachází plynový kotel. Dům je po kuřácích. Na nádvoří je udělána jednopatrová přístavba, která po rekonstrukci může sloužit jako venkovní kuchyně. Dále je na nádvoří ještě přistaven zděný zahradní domek. Plotem a bránou je oddělena zahrada o velikosti 1300 m² s vysázenými stromy.
Lokalita:
Bánov je obec o 2100 obyvatelých, rozkládající se na úpatí Bílých Karpat. V Bánově je veškerá občanská vybavenost.
Vzdálenosti:
7 km - Uherský Brod (Aqua park Delfin, supermarkety, restaurace)
23 km - Uherské Hradiště
20 km - Luhačovice (Lázně Luhačovice)
35 km - Zlín (Krajské město)
35 km - Trenčín (SK)
Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce.
Financování nemovitosti úvěrem zajistíme za nejlepších podmínek na trhu. Prohlídky si rezervujte dopředu telefonicky na 601 601 802.
Těším se na Vás na prohlídce.


Cena:                            1.990.000 CZK za nemovitost

Modelová hypotéka:   Splátka od 6.118 Kč/měsíc

Poznámka k ceně:       Včetně právních služeb a provize

Upozornění:                 Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Dispozice/celková plocha: Samostatný/200 m²