Prodej nemovitosti

Prodáváte svou nemovitost a chcete ji prodat rychle, bezpečně, za nejvyšší možnou cenu?

Plánujete prodat svou nemovitost bezpečně, vklidu, pohodlí  a za co nejvyšší cenu? Začneme BEZPLATNOU KONZULTACÍ. Tento bod považuji za nejdůležitější. Musím znát okolnosti prodeje, zda na prodej spěcháte nebo vás netlačí čas a chcete nejvyšší prodejní cenu apod. Pokud vám koncept spolupráce dává smysl, dohodneme se na podmínkách a já se pustím do práce. Stanovím, na základě analýzy nabídky a poptávky na místním trhu nemovitostí, optimální cenu a zpracuji individuální prodejní plán. 

Vaši nemovitost připravíme k prodeji. S naším profesionálním fotografem připravíme kolekci fotek. Standardem mých služeb je videoprohlídka nemovitosti. Novinkou v našich službách je 3D prohlídka - tuto službu nabízí v ČR minimum realitních makléřů a na zlínsku jsme zatím pouze dva. Zajistím zpracování PENB nemovitosti. 

Samozřejmostí služeb Bydlení s Jakubem je advokátní úschova na odděleném účtu advokátní kanceláře, protože ta jediná je pojištěná ze zákona. Nikdy peníze tedy neukládáme v rámci realitní kanceláře jako to bývá jinde zvykem - POZOR - tato úschova pojištěná není. Zajistíme vše potřebné v průběhu předávání nemovitosti novému majiteli - podávám návrh na vklad včetně kolku, připravuji předávací protokol se stavy energií. Zajišťujeme také přepis energií. Daňový poradce vám pomůže s přípravou daňových povinností plynoucích z prodeje/koupě. Příjemnou poslední tečkou je předání klíčů novému majiteli. Toto vše pro vás zajišťujeme v rámci provize. Neplatíte za náš komplexní servis nic navíc. A pokud je potřeba zajistíme novému majiteli další následné služby řemeslníků (zedníků, elektrikářů, instalatérů, atd.), pokud jsou v plánu nějaké stavební úpravy. Umíme zařídit i služby stěhováků a kompletní úklid před nastěhováním. Zkuste naše služby při prodeji vaší nemovitosti. Nic neriskujete! 

Marketingový specialista zpracuje optimální plán komunikace s cílem oslovit co nejvíce vhodných zájemců. Vaše nemovitost se objeví na nejpoužívanějších realitních portálech, nabídku dostanou stovky potencionální zájemců emailem, připravíme samostatnou stránku s danou nemovitostí. Realizujeme koordinované prohlídky nemovitosti, kdy v určitém čase proběhne co nejvíce prohlídek. S vážným zájemcem o koupi nemovitosti uzavřeme závaznou rezervační smlouvu. Náš finanční poradce připravíme nejlepší možné financování, pokud kupující nemá vlastní prostředky v plné výši kupní ceny. Právník vypracuje veškerou smlouvní dokumentaci od rezervační smlouvy, přes svěřeneckou a kupní smlouvu až po návrhy na vklad.