Výkup a oddlužení nemovitosti

Dostali jste se do potíží? Nemovitost pro vás oddlužíme nebo výhodně vykoupíme.

V úzké spolupráci s jedním z největších ralitních a investičních fondů řešíme výkup zadlužených a problémových nemovitostí. Vykupujeme nemovitosti přímo od klientů za nejvyšší možnou cenu. Za hotové vykupujeme byty, rodinné domy, činžovní domy, chaty, chalupy, stavební pozemky. Jsme schopni vyplatit zástavy, exekuce a dluhy na nájmu a z půjček. Řešíme výkupy domů před dražbou.

Vykupujeme nemovitosti zadlužené, se zástavním právem banky či nebankovního subjektu, s exekučními dluhy a jinými omezeními, nemovitosti majitele v insolvenci nebo nemovitosti v dražbě. Dejte své finance do pořádku - pomůžeme vám! 

Řešíte exekuci, insolvenci či jiný problém? Problém oddlužení nemovitosti za vás dokážeme vyřešit. Spadnout od problémů může kdokoliv z nás, to není ostuda. Ostudou je situaci neřešit a nechat se "sežrat". Nestrkejte hlavu do písku - přijdete o ni. Obraťte se na nás a společně určitě najdeme východisko z obtížné situace. Ale volejte hned. Každý další den je pro Vás ztrátový.

A co tedy umíme řešit? Řešíme právo zástavní smluvní, soudcovské  i zákonné, zástavní právo z rozhodnutí správního orgánu, zahajené i nařízené exekuce, exekuční příkaz, dražební vyhlášku, dovolání se neplatného právního jednání, povolení oddlužení, prohlášení konkurzu.